Pirmdiena, 8. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
weather-icon
+1° C, vējš 2.95 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Svētku gājienā vairāki tūkstoši jelgavnieku apliecina mīlestību savai pilsētai

Pa Lielo ielu virzienā uz Jelgavas centru, kam šajā svinību reizē agrāk nebijušu akcentu piešķīris atjaunotais Sv.Trīsvienības baznīcas tornis, šodien virzījās Pilsētas svētku gājiens.

Svētku devīze «Es mīlu Jelgavu!» šoreiz gan mudina pagātnes apcerēšanas vietā vairāk domāt par to pilsētu, kuras ielas, laukumi, parki un skvēri ir mūsu šodienas dzīves sastāvdaļa. Vai un cik stipri to mīlam, atkarīgs vispirms no mums pašiem – jelgavniekiem. Svētku gājienā gan vārdos, gan darbos mīlestību Jelgavai atraktīvi mēģināja apliecināt, pēc organizatoru aplēsēm, kuplāks dažāda vecuma un statusa pilsētas patriotu pulks kā citkārt – gājiens ritēja vairāk nekā stundu. Vakarā jelgavnieki un svētku viesi varēs baudīt koncertu un zaļumballi Uzvaras parkā, kulmināciju ar dažādām gaumēm piemērotiem pasākumiem Pilsētas svētki sasniegs sestdien, bet noslēgsies svētdienas vakarā ar deju lieluzvedumu Zemgales Olimpiskajā centrā.Fotogrāfijas var skatīt fotogalerijā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.