Sestdiena, 13. decembris
Lūcija, Veldze
weather-icon
+-4° C, vējš 3.25 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Tiesības noslīcina glāzītē

Aizvadītās nedēļas laikā stājušies spēkā trīs lēmumi, saskaņā ar kuriem par braukšanu dzērumā tiesa piespriedusi administratīvo sodu transporta līdzekļu vadītājiem.

1972.gadā dzimušajam Jurim Ivanovam par automašīnas vadīšanu 2,85 promiļu reibumā tiesa piesprieda 12 diennakšu administratīvo arestu, 500 latu naudassodu un uz diviem gadiem atņēma šofera tiesības.Jānis Paulausks (dzimis 1958.gadā) pie transporta līdzekļa stūres bija sēdies 1,007 promiļu reibumā. Viņam piemērots piecu diennakšu administratīvais arests, 400 latu sods un uz gadu atņemtas autovadītāja tiesības.Savukārt 1,53 promiļu reibumā transporta līdzekli vadīja 1978.gadā dzimušais Andrejs Greidiņš. Viņam piespriests desmit diennakšu arests, 500 latu sods un uz diviem gadiem atņemtas šofera tiesības.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.