casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“Zemgale Juniors” netiek galā ar “Prizmu”

“Jelgavas Ledus sporta skolas” (JLSS) junioru hokeja komanda “Zemgale Juniors” svētdien 22. septembrī izbraukuma spēlē ar rezultātu 3:7 (1:1; 1:3; 1:3) piekāpās “Prizmas” jauniešu komandai. Vārtus jelgavnieku labā guva hokejisti, kuri spēlē arī Baltijas līgā.

“Zemgale Juniors” nevarēja palīdzēt uzbrucējs Rudolfs Muraško, kurs iepriekšējā cīņā nopelnīja 5 spēļu diskvalifikāciju. Toties no “Zemgale/LBTU” jauniešiem palīgā devās Oskars Nils Briedis, Markuss Streikšs, Nils Vanags un Toms Mots, kurš gan šajā sastāvā redzams pietiekami bieži.

Pirmās trešdaļas vidū rīdzinieki atklāja spēles rezultātu, bet tās izskaņā Markuss Streikšs to izlīdzināja – 1:1. Otrajā trešdaļā ”Prizmas” hokejisti pārņēma spēles kontroli savās rokās un izvirzījās spēles vadībā ar trīs vārtu pārsvaru. Vienus vārtus trešdaļas izskaņā “Zemgale Juniors” labā guva Nils Vanags – 2:4.

Trešās trešdaļas sākumā Toms Mots samazināja vārtu deficītu līdz vienai ripai, bet laukuma saimnieki spēles nogriežņa otrajā daļā guva trīs vārtus, garantējot sev pārliecinošu uzvaru – 3:7.

“Zemgale Juniors” turnīra tabulā noslīdēja uz sesto pozīciju un centīsies to uzlabot nākošajā spēlē, kura notiks 29. septembrī plkst. 14:00 Jelgavas ledus hallē un tajā juniori cīnīsies pret “Liepājas SSS” hokejistiem.