casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“Zemgale/LBTU” atzīst “Mogo/RSU” pārākumu emocionālā mājas spēlē (FOTO, VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” sestdien savā mājas “Optibet” Baltijas līga spēlē ar rezultātu 1:4 (0:1; 0:1; 1:2) piekāpās čempionu vienībai “Mogo/RSU”. Jelgavnieki divreiz vairāk uzbruka pretinieka vārtiem, taču vienīgos vārtus guva uzbrucējs Kevins Strādnieks.

Pirms spēles Jelgavas ledus hallē ar klusuma brīdi tika godināts aizsaulē aizgājušais treneris Haralds Vasiļjevs, kurš vadīja “Zemgale/LBTU” no 2016. līdz 2018. gadam. Šis klubs bija viņa pēdējā darba vieta. Haralds ieviesa daudz jauninājumu, kas veicināja komandas ceļu uz pirmo Latvijas čempionu titulu 2022. gadā.

Otru pārsteigumu skatītājiem sagādāja “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Kristiāns Zelts, kurš pirms spēles publiski bildināja savu draudzeni, saņemot aplausus un viņas piekrišanu “Jā”. Saderināšanās bija emocionāls notikums, kuru ar sajūsmu novērtēja gan skatītāji, gan komandas biedri.

Spēli no skatītāju rindām vēroja arī leģendārais uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš ieradās atbalstīt Kristiānu bildināšanas procesā. Pagājušajā sezonā Kontinentālajā kausā abi hokejisti dzīvoja vienā viesnīcas numurā, kas veicināja draudzīgas saiknes veidošanu.

Šī spēle tika veltīta arī gaidāmajiem Helovīna svētkiem, un apmeklētāji tika aicināti ierasties atbilstošās maskās un kostīmos. Gan bērni, gan pieaugušie bija atsaucīgi – izmantojot grimu, maskas un kostīmus. Visus dalībniekus hokeja klubs apdāvināja ar “Karameļu darbnīcas” saldumiem.

“Zemgale/LBTU” vārtus šoreiz sargāja Mariuss Bajaruns-Galejs, aizstājot iepriekšējās spēles vārtsargu Akselu Ozolu. Jelgavnieku treneri atgriezās pie tradīcijas mainīt vārtsargus katrā spēlē, lai nodrošinātu to vienmērīgu slodzi un pieredzi pirms izslēgšanas spēlēm. Šādas izmaiņas palīdz spēlētājiem izvairīties no fiziskā un mentālā noguruma sezonas beigās.

Šajā spēlē jelgavniekiem nevarēja palīdzēt uzbrucējs Toms Mots, kā arī ilglaicīgi traumētie aizsargi Patriks Seilis un Gustavs Krūmiņš. Uzbrucējs Markuss Streikišs joprojām atveseļojas, bet, visticamāk, atgriezīsies ātrāk nekā citi traumētie.

“Mogo/RSU” pagājušajā nedēļā piedalījās “Kontinentālā kausa” apakšgrupas turnīrā, kas bija laba pieredze komandas snieguma uzlabošanai. Spēles sākumā “Zemgale/LBTU” izdarīja spiedienu uz viesu vārtiem, taču tie veiksmīgi to neitralizēja. Trešdaļas beigās pēc ātra pretuzbrukuma Kristaps Sotnieks ieraidīja ripu jelgavnieku vārtos un atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LBTU” nepārtraukti uzbruka, taču viesi pašaizliedzīgi aizsargājās, un vārtsargs Henrijs Ančs vairākkārt veiksmīgi atvairīja bīstamus ripas raidījumus. Savukārt rīdzinieku uzbrucējs Rolans Vasiļjevs pievienoja vēl vienus vārtus, iebakstot vārtos vārtsarga nepiespiesto ripu – 0:2.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki centās atspēlēties, bet aizsardzībā pieļāva kļūdu, kas ļāva “Mogo/RSU” aizsargam Reinim Virsnītim ar nūjas neērtu pusi panākt 0:3. Piecas minūtes līdz spēles beigām “Zemgale/LBTU” galvenais treneris Artis Ābols nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Pretinieki pārkāpa noteikumus, un Kevins Strādnieks šo iespēju izmantoja, gūstot vārtus – 1:3.

“Zemgale/LBTU” turpināja spēlēt bez vārtsarga, bet vēl vienus vārtus gūt neizdevās. Spēles beigās bijušais komandas biedrs Kristaps Jākobsons ieraidīja ripu tukšos vārtos – 1:4.

Šajā spēlē “Zemgale/LBTU” dominēja ar 34 metieniem uz vārtiem, taču realizēja tikai vienu no tiem. “Mogo/RSU” veica 17 metienus un guva trīs vārtus. Abas komandas tiksies vēlreiz pēc nedēļas, 2. novembrī, plkst. 17:00 Jelgavas ledus hallē.