casibom deneme bonusu MARS casibom giriş

“Zemgale/LBTU” izcīna pirmo uzvaru savās mājās. Trešdien jauna cīņa Jelgavas ledus hallē. (FOTO, VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” sestdien 14. septembrī Jelgavas ledus hallē aizvadīja savu pirmo “Optibet” Baltijas līgas mājas spēli, kurā ar rezultātu 8:1 (2:0; 5:1; 1:1) pārspēja Lietuvas vienību “Energija”.

“Zemgale/LBTU” pirmo mājas spēli atzīmēja ar skaistu gaismas šovu, kurā uz ledus uzstājās karsējmeitenes, populāro mūziku spēlēja dīdžejs Gustavito, bet pasākumu vadīja Armands Simpsons. Apmeklētāji varēja piedalīties dažādos konkursos, kuros varēja savā īpašumā iegūt vērtīgas balvas.

Jelgavnieku vārtus šoreiz stājās Aksels Ozols, bet iepriekšējā cīņā spēlējošais Mariuss Bajaruns-Galejs palika uz rezerves soliņa. Spēlē debitēja aizsargs Roberts Kaļķis, kurš aizvietoja Edgaru Adrianu Kazaku. Uzbrucēju Tomu Motu nomainīja Nils Vanags.

“Zemgale/LBTU” ātri ieguva pārsvaru ripas kontrolē un dominēja uz laukuma visas spēles garumā. Pirmajā trešdaļā spēles rezultātu atklāja Kristaps Roķis, bet tās noslēgumā vārtus vairākumā guva Roberts Vītols – 2:0.

Otrajā trešdaļā jelgavnieki teicami izmantoja tuvā soliņa priekšrocības un ieraidīja “Energija” vārtos piecas ripas. Sezonas debijas vārtus guva uzbrucējs Daniels Andersons un aizsargs Oskars Nils Briedis, bet uzbrucējs Kevins Strādnieks pamanījās gūt 3 vārtus un divus no tiem, spēlējot vairākumā – 7:0.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LBTU” vairs nebija tik lielas motivācijas cīņai un tās vidusdaļā “Energija” hokejisti izveidoja ātru pretuzbrukumu, ar uzbrucēja Roberta Voronas palīdzību, gūstot goda vārtus. Piecas minūtes vēlāk jelgavnieku uzbrucējs Antons Trastašenkovs cīņā pie vārtiem guva savus sezonas debija vārtus un noslēdza spēli ar rezultātu – 8:1.

Daudzi kritiski izsakās par Igaunijas un Lietuvas komandu spēles līmeni, bet tā ir tikai viena puse no medaļās. Uzbrucējs Ričards Bernhards atklāja, ka latviešu vadošām komandām tas ir labs kaujas treniņš, kurā ir iespējams praksē apgūt treniņos praktizētas izspēles, kuras noderēs cīņā ar spēcīgākām komandām.

“Zemgale/LBTU” pēc trim aizvadītām spēlēm “Optibet” Baltijas līgas turnīra tabulā ieņem otro pozīciju, atpaliekot no “Mogo/RSU” par vienu punktu. Turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pirmās trīs vietas ieņem Jelgavas hokejisti – Kevins Strādnieks (4+1); Oskars Nils Briedis (1+4) un Roberts Vītols (2+1).

Trešdien, 18. septembrī “Zemgale/LBTU” Jelgavas ledus hallē tiksies ar “Rīgas hokeja skolas” (iepriekšējās sezonās saucās Hokeja skola “Rīga”) hokejistiem ar kuriem jau ir spēlējusi pārbaudes spēli pirms čempionāta sākuma. Rīdzinieki pēc divām aizvadītām spēlēm pret Igaunija “HS Panter” ieņem sesto pozīciju ar 1 punktu.