casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“Zemgale/LBTU”  pēcspēles metienos piekāpjas “HC Panter” (FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” savās mājās pēcspēles metienos piekāpās Igaunijas čempionu vienībai “HC Panter” ar rezultātu 2:3 (1:1; 0:1; 1:0; 0:0; 0:1) un pārtraucot sešu uzvaru sēriju “Optiebt” Baltijas līgā.

Jelgavnieku sastāvā joprojām nav atgriezies komandas kapteinis Gatis Gricinskis, ka arī nevarēja palīdzēt Toms Mots, Nils Vanags, Patriks Seilis un Gustavs Krūmiņš. Spēlētāju trūkumu kompensēja Antons Trastašenkovs un Kristiāns Zelts.

Spēles sākumā “Zemgale/LBTU” pārņēma ripas kontroli un uzsāka igauņu komandas vārtu šturmēšanu. Metienu uz vārtiem netrūka, bet ripa nekādi nevēlējās nonākt vārtos, ko skaļi atzīmēja metāliskā skaņa, kad apaļais gumijas gabals pēc Kristiāna Zelta ietriecās vārtu stabā.

Spēles rezultātu izdevās atklāt tikai sešpadsmitā minūtē, kad pēc cīņas vārtu priekšā, ripu neaizsargātos vārtos raidīja Antons Trastašenkovs (R. Vītols). Diemžēl pēc pusotra minūtes jelgavnieki neveiksmīgi nospēlēja aizsardzībā un Danils Fursa raidīja ripu Aksela Ozolo sargātos vārtos – 1:1.

Otrajā trešdaļā noraidījums aizkavēja “Zemgale/LBTU” uzbrukumu veidošanā, bet pakāpeniski tie spēja atjaunot, bet ripa spītīgi negāja vārtos un pēc katra metiena varēja redzēt, kā hokejisti dusmojās uz savām neveiksmēm.

Savukārt “HC Panter” veidoja retus, bet bīstamus pretuzbrukumus. Pirmajā trešdaļā vārtsargs Aksels Ozols spēja ar tiem tikt galā, bet otrās trešdaļas noslēgumā Andre Linde spēja viņa pārspēt, izvirzot spēles vadībā – 1:2.

Nonākot iedzinēju lomā, “Zemgale/LBTU” hokejisti trešajā trešdaļā pielika maksimālas pūles, lai atspēlētos, bet ilgu laiku viņiem tas nekādi neizdevās. Izlīdzināt rezultātu izdevās tikai pašā spēles beigās, kad viesi nonāca mazākumā un Rustams Begovs (A. Brikmanis) dabūja ripu pretinieku vārtos – 2:2.

Papildlaikā jelgavniekiem bija priekšroka ripas kontrolē, bet dabūt to Vīlema-Henrika Koitmas vārtos viņiem neizdevās. Pēcspēles metienos viesu uzbrucējs Andre Linde ceturtajā kārtā spēja pārspēt Akselu Ozolu, apturot “Zemgale/LBTU” sešu uzvaru sēriju.

Sestdien, 12. oktobrī jelgavnieki dosies izbraukumā, lai aizvadītu otro spēli ar “Prizmas” hokejistiem, kuri centīsies savā labā izmanto “Volvo SC” ledus halles atšķirīgos laukuma izmērus.