casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“Zemgales” hokejistes tikušas pie pirmajiem panākumiem un lūko jaunus panākumus

Sieviešu hokeja komanda “Zemgale” savā debijas sabraukumā ieguva pirmos trīs punktus Baltijas čempionāta “B Austrumi” grupas turnīrā un nākamajās brīvdienās izbraukumā tieksies pēc jauniem panākumiem.

Sieviešu hokeja komanda (SHK) “Zemgale” pagājušajā svētdienā piedzīvoja debiju Baltijas čempionāta “B Austrumi” grupas turnīrā un trīs spēlēs izcīnīja vienu uzvaru, iegūstot savus pirmos trīs punktus.

Komandai, kuras lielākajai daļai spēlētāju līdz šim nav bijusi pieredze hokejā, tas ir lielisks sasniegums, ko viņas atcerēsies visu mūžu. Vēl pirms čempionāta bija skaidrs, ka sacensības nebūs vieglas, bet pirmais panākums radīja pamatotu optimismu.

Pirmajā spēlē jelgavnieces ar rezultātu 0:4 (0:3; 0:1) piekāpās “HS Kurbads/Lauvas” komandai. Spēles iznākums bija paredzams, jo abas komandas bija spēlējušas pārbaudes spēles un labi pazina viena otras spēku samēru. Jāpiemin, ka “HS Kurbads/Lauvas” un tās pārstāve Laila Dekmeijere-Trigubova (bijusī SHK “Zemgale/JLSS” spēlētāja) ir ieguldījušas savu darbu SHK “Zemgale” izaugsmē.

Lielākā intriga izvērtās otrajā čempionāta spēlē, kur jelgavnieces sacentās ar “B Austrumi” grupas līderēm – “Laima U-18”. Pirmajā spēles minūtē Anna Trupāne atklāja spēles rezultātu, gūstot SHK “Zemgale” pirmos vārtus oficiālajās sacensībās. Rīdzinieces diezgan ātri atspēlējās un izvirzījās vadībā, taču pirmā perioda beigās Elza Pavlova (JLSS audzēkne) izlīdzināja rezultātu – 2:2.

Otrā perioda sākumā “Laima U-18” hokejistes ātri guva trīs vārtus, bet jelgavnieces, turpinot cīņu, atguva divu vārtu deficītu. Anna Trupāne guva savus otros vārtus, un minūti pirms spēles beigām Evelīna Talkuškina atgrieza spēlē intrigu. Diemžēl ar to nepietika, un tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 4:5 (2:2; 2:3).

Trešajā spēlē SHK “Zemgale” ar rezultātu 9:0 (4:0; 5:0) pieveica SHK “Ogres Grācijas” komandu, iegūstot savus pirmos trīs punktus oficiālajās sacensībās. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Evelīna Talkuškina, Kristiāna Jonase un Elza Pavlova. Ar vienu vārtu guvumu izcēlās Anna Trupāne, Anda Karīna Vanaga un Dina Saliniece-Šerela.

Pēc pirmā sabraukuma emocijas sita augstu vilni, un treneris Deniss Vilmans tika aplaistīts ar bezalkoholisko šampanieti. To viegli izskaidrot, jo trīs spēlētājas guva savus pirmos vārtus, kas tika nekavējoties atzīmēti pasaules hokeja statistikas portālā “Elite Prospects”, neskatoties uz to, ka viņām līdz šim vispār nebija pieredzes hokeja spēlēšanā.

Nākamajā sestdienā, 2. novembrī, SHK “Zemgale” dosies uz Ogri, kur aizvadīs “B Austrumi” grupas turnīra otro sabraukumu, lūkojot pēc jauniem panākumiem.