Ceturtdiena, 14. maijs
Irēna, Irīna, Ira, Iraīda
weather-icon
+7° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Atkal – uzlidojumi automašīnām

Aizvadītajā diennaktī Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē reģistrēti 29 izsaukumi, tajā skaitā deviņas zādzības, četri tīšas mantas iznīcināšanas gadījumi, divi huligānisma gadījumi un viens ceļu satiksmes negadījums, informē pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

14.aprīļa rītā konstatēts, ka vairākām automašīnām izsisti stikli un nozagtas magnetolas. Tā Atmodas ielā 88 no ļaundaru rokas cietušas divas automašīnas BMW. Izsitot stiklu, magnetolas nozagtas no automašīnām «Honda Accord» Ganību ielā 62, «Volvo» Meiju ceļā, «Mercedes Benz» Satiksmes ielā 53, kā arī no BMW Satiksmes ielā 43, kur arī automašīnai «Mercedes Benz» izsists stikls. Policija lūdz atsaukties iespējamos minēto nodarījumu aculieciniekus, kā arī aicina automašīnās neatstāt garnadžu iecienītās magnetolas un citas vērtīgas mantas.12.aprīlī konstatēts ka Glūdas pagastā, dārzkopības sabiedrībā «Viesturi» nezināmas personas iekļuvušas dārza mājiņā. Līdzīgs nodarījums tajā pašā sabiedrībā konstatēts arī 5.aprīlī. Abi starpgadījumi varētu būt pastrādāti vairāku mēnešu periodā.11.aprīlī pulksten 9 Jaunsvirlaukas pagastā aizturēts 1956.gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja automašīnu bez tiesībām un būdams alkohola reibumā. Tās pašas dienas vakarā Elejā par līdzīgu nodarījumu aizturēts 1988.gadā dzimis vīrietis.14.aprīlī laikā no pulksten 8.45 līdz 9.15 Jelgavas autoostas teritorijā 1989.gadā dzimušam vīrietim no virsjakas nozagts maks ar dokumentiem.12.aprīlī pulksten 12.40 Jelgavā, Bumbieru ceļā 1970.gadā dzimis vīrietis, vadot «Kia Sorento», uzbrauca kokam. Negadījumā cilvēki nav cietuši.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.