Otrdiena, 7. aprīlis
Zina, Zinaīda, Helmuts
weather-icon
+2° C, vējš 1.34 m/s, R-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Eiropas čempionāts tuvojas noslēgumam

Jelgavas BMX kluba pārstāvji šodien dodas uz Valkensvardu Holandē, kur nedēļas nogalē risināsies Eiropas junioru un elites čempionāta pēdējās – devītās un desmitās kārtas – sacensības, bet jauniešiem – Eiropas kausa izcīņa.

Jelgavas BMX kluba pārstāvji šodien dodas uz Valkensvardu Holandē, kur nedēļas nogalē risināsies Eiropas junioru un elites čempionāta pēdējās – devītās un desmitās kārtas – sacensības, bet jauniešiem – Eiropas kausa izcīņa.
Pēc septītā un astotā posma mačiem, kas notika Vācijā, Eselbahā, izredzes uz godalgām saglabā juniors Ģirts Jonkus, kas čempionāta ranga tabulā ieņem sesto vietu.
Elites klases braucējiem Edgaram Birovam un Artim Ozolam šoreiz bija jāsamierinās ar priekšbraucienos gūto pieredzi, toties veiksmīga Eselbahas trase bija diviem citiem «Mītavas kumeļu» pārstāvjiem, kas piedalījās čempionāta satelītsacensībās. Aivars Pavārs iekļuva finālā sešpadsmitgadīgo grupā un finišēja piektais, bet Uldis Balbeks divpadsmitgadīgo riteņkrosistu konkurencē izcīnīja uzvarētāja kausu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.