Otrdiena, 7. aprīlis
Zina, Zinaīda, Helmuts
weather-icon
+3° C, vējš 2.24 m/s, ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Tie tik būs kursi

Šo jautājumu vajadzētu nodot komisāram Maksam van der Stūlam, bet varbūt arī šajā valstī kāds varētu palīdzēt vai vismaz sniegt atbildi?

Šo jautājumu vajadzētu nodot komisāram Maksam van der Stūlam, bet varbūt arī šajā valstī kāds varētu palīdzēt vai vismaz sniegt atbildi? Kādas tiesības man, Latvijā dzīvojošam latvietim, ir uz savu valodu? Kādas un cik citu tautu valodas man jāiemācās, lai varētu sarunāties ar visām Latvijas minoritātēm viņu valodā un lai nepārkāptu viņu cilvēktiesības, un viņus nediskriminētu? Tā kā esmu pensionārs un man nav tik daudz līdzekļu, lai iestātos visos attiecīgajos maksas kursos, lūdzu sponsoru, vismaz Sorosa fondu, palīdzēt par tiem samaksāt. Tikai vienu gan lūdzu – neizsūtīt mani no Latvijas valodu apguvei uz citām zemēm! Nav vairs ne jaunības, ne to spēciņu. Ļoti vēlētos šādus kursus beigt tepat Latvijā, un lai kāds aprēķina, cik man to būtu jāapmeklē un cik tas ilgi vilktos. Vai paspēšu savā atlikušajā mūžiņā? Ja citiem par šādiem kursiem piemaksā, varētu arī man. Kāpēc mani diskriminēt? Ceru, ka pārējie visu valodu nezinātāji pievienosies manam lūgumam. Tie tik būs kursi! Tāpēc lūdzu atbalstīt manu vēlēšanos, jo nevēlos diskriminēt tos, kas visu mūžu Latvijā nodzīvojuši un latviešu valodu nav spējuši iemācīties.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.