Otrdiena, 28. aprīlis
Gundega, Terēze
weather-icon
+0° C, vējš 1.79 m/s, Z-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Turpmāk Ozolnieku ūdenskrātuvē vērtēs ūdens kvalitāti

Ozolnieku novada pašvaldība ir noslēgusi vienošanos ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu «BIOR» par ūdens paraugu ņemšanu un testēšanu Ozolnieku dīķī.

Testēšanu paredzēts veikt 2013.gada jūnijā, jūlijā un augustā, informē pašvaldība.

Lai informācija par ūdens kvalitāti būtu pieejama ikvienam atpūtniekam, pamatojoties uz veikto analīžu rezultātiem, pašvaldība tuvākajā laikā pie peldvietas izvietos norādes zīmi ar uzrakstu «Peldēties atļauts» un Veselības inspekcijas kontaktinformāciju.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.