Jelgavas BJSS treneris Gatis Pranks pārī ar liepājnieku Aivi Tintu izcīnījuši astoto vietu kanoe divniekā 1000 metru distancē pasaules čempionātā Vācijā, Duisburgā. Olimpiskajā distancē tas bija labākais rezultāts, ko sasniedza Latvijas sportisti.
Līdzīgs sasniegums kanoistiem arī 4 x 200 metru stafetē, kur startēja Gatis, Aivis, Miķelis Ežmalis un Dagnis Iļjins.
Ne tik veiksmīgi bija smaiļotāji, starp kuriem arī kluba «KC» sportists Mārtiņš Upītis, – ne stafetes četrinieks, ne Mārtiņš ar Kristu Straumi divniekā finālā neiekļuva.
No mūsējiem vēl BJSS dportistei Elīnai Ēdolei 200 metru kanoe distancē 11. vieta, bet smaiļotājs Marks Ozolinkēvičs 1000 un 5000 metros palika trešajā desmitā. «Markam šis bija pirmais pasaules čempionāts pieaugušo kārtā. Sacensībās, kur piedalās ap 100 valstu sportisti un vājo nav, arī vieta C finālā ir jāizcīna,» trenere Lelde Laure šādu debijas rezultātu uzskata par gana labu.