Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Vakar pa logiem izkrituši divi cilvēki

Vakar pa dzīvojamo māju logiem izkrituši divi cilvēki, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Rīgā pa trešā stāva logu izkritusi 34 gadus veca sieviete. Viņa bijusi alkohola reibumā un negadījumā guvusi smagu politraumu, tostarp rokas un iegurņa kaula lūzumus, kā arī iespējamu mugurkaula lūzumu.

Savukārt Zemgalē pa trešā stāva logu izkritis 58 gadus vecs vīrietis. Arī viņš guvis nopietnu politraumu, tostarp ribu lūzumus, mugurkaula, krūšu kurvja un ciskas kaula traumas, kā arī galvas ievainojumus.

Kopumā vakar NMPD saņēmis 1180 izsaukumus, 188 no tiem saistīti ar traumām.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.