Svētdiena, 5. aprīlis
Vija, Vidaga, Aivija
weather-icon
+10° C, vējš 2.68 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pasta salā uzstādītas videokameras

Pasta salā izvietotas videonovērošanas kameras, kas palīdz Pašvaldības policijai uzturēt sabiedrisko kārtību. «Pasta sala kļūst par iecienītu pilsētnieku un Jelgavas viesu objektu, tajā notiek dažādi pasākumi, tāpēc videonovērošana ir ļoti svarīga un gan būtiski atvieglo mūsu darbu, gan ļauj nodrošināt iedzīvotāju drošību,» informē Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce.

Kopumā Pasta salā plānots izvietot 16 videokameras, bet pagaidām uzstādītas četras. «Vēl Pašvaldības policija Pasta salā ir izvietots arī postenis, kurā visu diennakti dežūrē Pašvaldības policijas inspektors,» papildina S.Reksce, uzsverot, ka policista un novērošanas kameru klātbūtne sabiedrību disciplinē. «Pagaidām nācies vien dažas reizes salas apmeklētājiem aizrādīt, ka objektā aizliegts ievest suņus, bet citi pārkāpumi nav konstatēti, arī kamerās nekas aizdomīgs nav novērots,» tā pašvaldības policijas pārstāve.

Saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā publicēto informāciju videonovērošanas sistēmu Pasta salā izbūvēja SIA «MCB Būve» par līgumcenu 24 792,19 eiro.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.