Otrdiena, 21. aprīlis
Marģers, Anastasija
weather-icon
+14° C, vējš 1.79 m/s, ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ugunsdzēsēji sacenšas peldēšanā

«Pie godalgotām vietām neizdevās tikt, taču Jelgavas ugunsdzēsēju sniegums bija ļoti labs,» atzīst Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jelgavas brigādes komandiera vietnieks Leons Stablinieks.

«Pie godalgotām vietām neizdevās tikt, taču Jelgavas ugunsdzēsēju sniegums bija ļoti labs,» atzīst Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jelgavas brigādes komandiera vietnieks Leons Stablinieks.
Vakar Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta nama baseinā risinājās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta struktūrvienību 6. spartakiāde. Šajā reizē ugunsdzēsējiem no visas Latvijas – ierasties nebija varējusi tikai Aizkraukles komanda – bija jāsacenšas 100 metru peldēšanā brīvajā silā un 4 x 50 metru stafetē. Šajā reizē kopvērtējumā ātrākie izrādījās rīdzinieki. Savukārt Jelgavas ugunsdzēsēji trīsdesmit komandu konkurencē spēja ierindoties sestajā vietā.
«Mūsu rezultāts noteikti būtu vēl labāks, ja Jelgavas ugunsdzēsēju brigādē būtu arī kāda peldētāja. Sacensību statūti noteica, ka no katras ugunsdzēsības un glābšanas dienesta struktūrvienības sacīkstēm jāpiesaka pieci labākie peldētāji, no kuriem vismaz vienai dalībniecei jābūt sievietei. Ja šis nosacījums nebija izpildīts, komandai tika ieskaitītas soda sekundes – pie tām tika arī jelgavnieki,» stāsta Leons Stablinieks.
Jelgavā šādas sacensības tiek rīkotas pirmo reizi. «Sākotnēji bija ideja peldēšanas sacensības rīkot Daugavpilī, taču šīs pilsētas neizdevīgā ģeogrāfiskā stāvokļa dēļ sacīkšu norise tika pārcelta uz Jelgavu.»

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.