Arhitektūras un būvniecības izstādē «Māja I 2001», kas vakar tika atklāta Rīgā, Ķīpsalā, ekspozīcijas iekārtojušas aptuveni 600 firmas no 32 pasaules valstīm, no kurām apmēram 100 – pirmo reizi.
Arhitektūras un būvniecības izstādē «Māja I 2001», kas vakar tika atklāta Rīgā, Ķīpsalā, ekspozīcijas iekārtojušas aptuveni 600 firmas no 32 pasaules valstīm, no kurām apmēram 100 – pirmo reizi.
Izstāde aptver pilnu būvniecības spektru un ir nozīmīgākais nozares notikums Baltijā. No 21. līdz 25. martam Ķīpsalā varēs gūt maksimālu priekšstatu par arhitektūru, būvniecību, mājas un dārza labiekārtošanu, dizainu, celtniecību, rekonstrukciju, būvniecības tehniku, celtniecības un apdares materiāliem, apgaismojumu, mājsaimniecības iekārtām un daudz ko citu.
Latvijā aizvadītajā gadā kopējais būvdarbu apjoms palielinājies vidēji par 10 procentiem, bet šogad speciālisti prognozē pieaugumu pat līdz 12 procentiem. «Māja I» demonstrē ne tikai nozares attīstību, bet ir arī būvniecības virzītāja, jo jau ierasts, ka jauni būvniecības produkti un tehnoloģijas pirmoreiz tiek demonstrētas tieši tajā. Izstāde ir laba iespēja saņemt arī speciālistu, būvfirmu oficiālo pārstāvju un materiālu ražotāju konsultācijas un atbildes uz jautājumiem, iepazīt būvniecības jaunākās tendences pasaulē.
Lai apmeklētāji varētu vieglāk orientēties milzīgajā piedāvājumu klāstā, ekspozīcijas ir strukturētas, nozares sadalot pa sektoriem.
Izstādes laikā tiek rīkoti dažādi semināri, piemēram, «Būvmateriālu sertifikācija Latvijā», «Drošība uz jumtiem» un citi.