Sestdien Liepājā sākās motokrosa sezona. Pirmajās sacensībās sportisti sacentās Latvijas kausa izcīņā, kā arī krāja punktus Latvijas čempionātam.
Sestdien Liepājā sākās motokrosa sezona. Pirmajās sacensībās sportisti sacentās Latvijas kausa izcīņā, kā arī krāja punktus Latvijas čempionātam.
No mūsu novadniekiem vislabāk veicās Ivo Šteinbergam, kas 85 cm3 A klasē izcīnīja trešo vietu un bija labākais starp Latvijas pārstāvjiem.
Liepājā startēja arī enduro čempions Jānis Vinters, kas šogad nolēmis piedalīties arī motokrosa sacensībās, cik vien atļaus saspringtais sacensību kalendārs starp dažāda ranga enduro mačiem. Jānis pirmajās sezonas sacensībās motokrosā «Open Elite» klasē, startējot kopā ar favorītiem Aigaru Bobkovu, Agri Ļitvinovu, Mairi Levanu un Tomasu Trīsu, izcīnja 10. vietu kopvērtējumā un bija septītais labākais starp latviešu braucējiem, tāpēc startu var uzskatīt par veiksmīgu. Sliktāk veicās Ivo Šteinberga jaunākajam brālim Intam, kas 85 cm3 A klasē palika sešpadsmitais. 125 cm3 A klasē startēja arī jelgavnieks Ronalds Strazds, kas ierindojās 14. vietā.
Latvijas kausa izcīņa
65 cm3
1. Matīss Karro Latvija
2. Dāvis Līvs Latvija
3. Jevgenijs Tileckis Baltkrievija
85 cm3 A
1. Georgs Allika Igaunija
2. Tāvi Nassars Igaunija
3. Ivo Šteinbergs Latvija
…
16. Ints Šteinbergs Latvija
125 cm3 B
1. Normunds Dūčis Latvija
2. Andis Ābols Latvija
3. Pēteris Vočtovs Latvija
125 cm3 A
1. Aigars Bobkovs Latvija
2. Aigars Leoks Igaunija
3. Artūrs Līcītis Latvija
…
14. Ronalds Strazds Latvija
«Open Elite»
1. Aigars Bobkovs Latvija
2. Leons Kozlovskis Latvija
3. Agris Ļitvinovs Latvija
…
10. Jānis Vinters Latvija