Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+0° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kredīta līdzekļus ieguldīs izglītībā

Jelgava saņēmusi Pašvaldības aizņēmumu un garantijas kontroles un pārraudzības padomes atbalstu, lai saņemtu 312 tūkstošus latu neatmaksājamu kredītu, ko piešķir Pasaules Banka.

Jelgava saņēmusi Pašvaldības aizņēmumu un garantijas kontroles un pārraudzības padomes atbalstu, lai saņemtu 312 tūkstošus latu neatmaksājamu kredītu, ko piešķir Pasaules Banka.
Kredīts tiks izlietots, lai īstenotu energoefektivitātes paaugstināšanas projektu Jelgavas 2. ģimnāzijā un 5. vidusskolā. Tiks veikti gan saimnieciski darbi, piemēram, logu un durvju nomaiņa, gan mācību procesa uzlabošana – atsevišķu mācību priekšmetu kabinetu labiekārtošana. Piešķirtie līdzekļi faktiski ir investīcija, ko pilsēta pēc tam reinvestēs savās izglītības iestādēs 12 gadu laikā.
Pilsētas līdzdalība projekta pirmajā kārtā ir 83 000 latu.
Domes priekšsēdētāja vietniece I.Škutāne uzsver, ka Padomes atbalsts ir saistīts ar Domes pozitīvo lēmumu par Jelgavas Siltumtīklu uzņēmuma sanāciju, jo, atrisinot Siltumtīklu uzņēmuma problēmu, Jelgavai ir iespēja arī turpmāk saņemt investīcijas.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.