Pirmdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
weather-icon
+1° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Jau šodien tirgū būs malta gaļa

Jau šodien Jelgavas tirgus gaļas paviljona vietās atsāks malt gaļu pēc pieprasījuma. Pakalpojuma veikšanai tika uzstādītas papildus izlietnes ar speciālu rokturi.

Jau šodien Jelgavas tirgus gaļas paviljona vietās atsāks malt gaļu pēc pieprasījuma. Pakalpojuma veikšanai tika uzstādītas papildus izlietnes ar speciālu rokturi.
Lai varētu atsākt pakalpojuma «svaigas gaļas malšana pircēja klātbūtnē» sniegšanu Jelgavas tirgū, līdzās esošajām izlietnēm pakāpeniski tiek uzstādīts vēl pa vienai, tā informēja tirgus direktors Valdis Labanovskis. Jaunajām izlietnēm atbilstoši prasībām ir speciāls rokturis, lai malējam nevajadzētu krānu atgriezt ar roku, bet tas būtu ērti izdarāms ar elkoņa palīdzību. Tek gan auksts, gan karsts ūdens, ko uzsilda boilers. Šī ierīce pagaidām ir tikai viena, bet pavisam drīz tai pievienosies otrs boilers. Vēlāk upes pusē direktors plāno izbūvēt ģērbtuves pārdevējiem.
Papildus astoņu izlietņu un boilera uzstādīšanai, kā arī vēl dažiem citiem darbiem tiks iztērēti vairāk nekā 500 latu. Tirgus direktors teic, ka tādejādi pildot noteikumos minētās prasības, taču baidoties, vai tik kārtējo reizi netiks kas mainīts.
Daudzi pārdevēji atkal ir aizņēmuši vietas aiz līdz šim tukšajām vitrīnām. V.Labanovskis uzsver, ka piektdienās un sestdienās visas vitrīnas ir pilnas.
12. septembrī norisinājās Tirgus savienības valdes sēde, kurā, pēc V.Labanovska vārdiem, secināts, ka iepriekš izdotais lēmums «Par ātri bojājošos produktu realizācijas un uzglabāšanas apstākļu pārbaudi un tirdzniecības laika noteikšanu» neesot bijis īsti korekts, pamatots ar likuma pantiem. Tādēļ tirdzinieki vēlas vērsties tiesā par rīkojuma nodarīto zaudējumu segšanu Latvijas tirgos. V.Labanovskis atzina, ka Jelgavas tirgus zaudējumi varētu būt mērāmi vairākos tūkstošos latu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.