Sirmgalvis nokrīt no ābeles. 22. septembrī Elejā kāds 93 gadus vecs vīrietis, lasot ābolus, nokritis no ābeles un guvis galvas un muguras sasitumus, kā arī smadzeņu satricinājumu.
Sirmgalvis nokrīt no ābeles
22. septembrī Elejā kāds 93 gadus vecs vīrietis, lasot ābolus, nokritis no ābeles un guvis galvas un muguras sasitumus, kā arī smadzeņu satricinājumu.
Traumējas, lecot ar izpletni
23. septembrī aerodromā 35 gadus veca sieviete, lecot ar izpletni, neveiksmīgi piezemējusies un guvusi labās potītes lūzumu.
Iet bojā avārijā
Svētdienas pievakarē Sidrabenes pagastā aptuveni divus kilometrus no Garozas notika avārija, kurā bojā gāja kāda līdz vakardienai vēl nenoskaidrota persona. Avārija notika pēc tam, kad automašīnas VAZ vadītājs nav varējis novaldīt transportlīdzekli, nobraucis no ceļa un ieskrējis kokā. Trieciena rezultātā mašīna aizdegās un tajā esošais cilvēks mira. Iespējams, negadījuma cēlonis ir nepareizi izvēlēts braukšanas ātrums.