Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+6° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Depozītnoguldījumi bankas bosu atstāj bez bārdas

Līdz šim pieredzēti dažādi iemesli, kuru dēļ bārdaiņi nolemj atbrīvoties no «dabīgās maskas».

Līdz šim pieredzēti dažādi iemesli, kuru dēļ bārdaiņi nolemj atbrīvoties no «dabīgās maskas». Tas notiek dažādu derību rezultātā, par godu labvēlīgam rezultātam sporta spēlē, pēkšņam laimestam loterijā, vienkārši negaidītai veiksmei utt.
Kazahijas centrālās bankas direktors Grigorijs Marčenko nesen izpildīja savu agrāk doto solījumu nodzīt rugājus, tiklīdz depozītnoguldījumu apjoms bankā sasniegs miljardu dolāru. «Pārdrošais» solījums acīmredzot tika dots dziļā pārliecībā par tā piepildīšanās neiespējamību. Taču aptuveni pirms mēneša pēc vērienīgas kampaņas, kuras ietvaros iedzīvotāji tika aicināti savus ietaupījumus un brīvos naudas līdzekļus glabāt bankā, privātpersonu noguldījumu daudzums dolāru izteiksmē sasniedza 1,116 miljardus.
Marčenko izteicies, ka bez bārdas nejūtoties ērti un cerot savu sejas rotu ataudzēt mēneša laikā. «Biju jau pavisam aizmirsis, kad pēdējo reizi atstāju sevi bez bārdas,» piebilda bankas direktors.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.