Sestdiena, 6. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 2.66 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Dobelnieces zaudē virslīgas līderu cīņā

Latvijas čempionāta sieviešu virslīgas līderu duelī “Reir/Dobele SS” izbraukumā piekāpās Ludzas “SK Latgols” handbolistēm.

Iepriekšējo reizi abas komandas tikās 22. oktobrī Dobelē, kur sīvā cīņā ar divu vārtu pārsvaru spēcīgākas izrādījās Ludzas handbolistes – 22:24.

Šajā spēlē rezultātu 58. sekundē atklāja dobelnieces, tomēr jau ceturtajā minūtē trīs vārtu vadību ieguva laukuma saimnieces – 1:4. Līdz puslaika vidum Dobeles handbolistes spēja iekrāto deficītu likvidēt, panākot 7:7. 27. minūtē “Reir/Dobele SS” atradās sešus vārtus priekšā esošajām turnīra čempionēm – 16:10. Līdz pirmā puslaika beigām gan viešņu pārsvars saruka tieši uz pusi – 17:14.

Pēc pārtraukuma ludzānietes spēlē atgriezās ar skaidru mērķi, jo bumbas dobelnieču vārtos lidoja cita pēc citas. Dobelnieču 10 minūšu sausajā periodā “Latgols” spēlētājas guva deviņus vārtus, panākot 23:17. Pēcāk “REIR/ Dobele SS” vairs nespēja panākt pretinieces, ciešot neveiksmi ar 26:33. Zaudētājām sešus no 11 metieniem realizēja Elīza Bilkšte, bet četros no pieciem mēģinājumiem precīza bija Valērija Zarovska. Turnīru tabulā ar bilanci trīs uzvaras un divi zaudējumi dobelnieces saglabāja otro pozīciju.

FOTO: “SK LATGOLS”

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par saturu atbild “Zemgales Ziņas”#SIF_MAF2023

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.