Saduras ar džipu. Trešdienas pēcpusdienā Jelgavas rajonā pie Elejas 1941. gadā dzimusi sieviete, ar automašīnu «Opel» veicot apdzīšanas manevru, iebrauca pretējā joslā, kur sadūrās ar pretimbraucošo «Jeep».
Saduras ar džipu
Trešdienas pēcpusdienā Jelgavas rajonā pie Elejas 1941. gadā dzimusi sieviete, ar automašīnu “Opel” veicot apdzīšanas manevru, iebrauca pretējā joslā, kur sadūrās ar pretimbraucošo “Jeep”. Negadījumā cieta avārijas izraisītāja un viņas pasažiere 1937. gadā dzimusi sieviete. Traumas guva arī otras automašīnas pasažiere, kas slimnīcā ievietota ar galvas un kakla sasitumiem.
Saņem viltotu naudu
Policijā ar iesniegumu vērsies kāds vīrietis, kuram, iepērkoties veikalā, izdota viltota nauda. Likuma sargi noskaidro notikušā apstākļus.