casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş casibom casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş bahsegel casibom casibom giriş

“Zemgale Juniors” sāk sezonu ar divām spēlēm (FOTO)

“Jelgavas Ledus sporta skolas” (JLSS) jauniešu komanda “Zemgale Juniors” uzsākusi 1. līgas un “Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) apvienoto čempionātu ar divām spēlēm. Izbraukumā piedzīvojot zaudējumu pret “Liepājas SSS” (3:6), bet mājās pārspējot HK “Brocēni” (6:2).

Pirmo spēli komanda aizvadīja 5. septembrī izbraukumā Liepājā, kur satika nopietnu pretestību no “Liepājas SSS” vienības. Laukuma saimnieki pirmajā trešdaļā ieraidīja jelgavnieku vārtos 3 ripas un tas viņus piespieda nomainīt vārtsargu.

Otrajā trešdaļā liepājnieki ātri guva divus vārtus, bet jelgavnieki tikai beigās atbildēja ar vienu Roberta Vītola precīzu raidījumu. Pēdējā trešdaļā mājinieki guva vēl vienus vārtus, bet tas pats Roberts Vītols guva divus vārtus “Zemgale Juniors” labā – 3:6.

8. septembrī Jelgavas ledus hallē jelgavnieki tikās ar HK “Brocēni”, kuri pagājušā sezonā bija viena no tām vienībām, kas neļāva “Zemgale Juniors” nokļūt izslēgšanas spēļu turnīrā.

Jelgavas hokejisti pirmajās spēles piecās minūtēs guva divus vārtus (Vilmans, R.Vītola), kas deva viņiem psiholoģisko priekšrocību. Viesi atbildēja ar vienu guvumu, kuru vairākumā kompensēja Deniss Vilmans. Pirmās trešdaļas izskaņā Rihards Liģis ar savu precīzu raidījumu, krasi samazināja optimismu mājinieku rindās – 3:2.

Otrajā trešdaļā “Zemgale Juniors” labā guva Toms Mots, kurš no “Zemgale/LBTU” tika nosūtīts palīdzēt junioriem. Trešajā trešdaļā jelgavnieku labā vārtus guva Olafs Bindulis un Arvis Jansons, liekot Jelgavas jauniešiem skatīties ar pozitīvu skatu nākotnē – 6:2.

Nākošo spēli komanda aizvadīs Jelgavas ledus hallē 15. septembrī tiekoties ar vēl vienu pagājušās sezonas principiālo pretinieku “Rīgas HS”*, kas neļāva iekļūt izslēgšanas spēļu kārtā. Pagājušā sezonā “Zemgale Juniors” ieņēma piekto vietu turnīra tabulā, atpaliekot no “HS Rīga” par 5 punktiem.