casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş casibom casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş bahsegel casibom casibom giriş

Tallinā “Zemgale/LBTU” izcīna pirmo sezonas uzvaru

Uzbrucējs Kevins Strādnieks

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” otrajā “Optibet” Baltijas regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 7:1 (0:1; 4:0; 3:0) pārspēja Tallinas “HC Panter”. Spēlē ar trīs rezultativitātes punktiem izcēlās komandas kapteinis Gatis Gricinskis.

gaunijā jelgavnieku sastāvā šoreiz nespēlēja Kristiāns Zelts un Rustams Begovs. Viņu vietas aizņēma citu uzbrucēji – Roberts Vītols un Kristers Brauns. Vārtu aizsargāšana tika uzticēta Mariusam Bajarunam-Galējam.

“Zemgale/LBTU” uzsāka spēli ar pārliecinošu ripas kontroli un aktīvu spēli laukuma saimnieku aizsardzības zonā. Diemžēl jelgavnieku uzbrucēji neizmantoja divas lieliskas vārtu gūšanas iespējas, kuras likvidēja Igaunijas valstsvienībā spēlējošais vārtsargs Vilems-Henriks Koitmā.

Ceturtajā spēles minūtē jelgavnieki izlaidu divu citu Igaunijas valstsvienību spēlētāju pretuzbrukumu un uzbrucējs Danils Fursa prata ieraidīt ripu vārtos starp Bajaruna-Galeja kājsargiem – 0:1.

“Zemgale/LBTU” turpināja kontrolēt spēles gaitu, bet nekādi nespēja iedabūt ripu vārtos. Abām komandām bija iespēja pa vienai reizei spēlēt vairākumā, bet šo priekšrocību tās nespēja realizēt.

Otrās trešdaļas sākumā “HC Panter” veiksmīgi izmantoja “tuvā soliņa” priekšrocību, iespiežot viesus aizsardzības zonā, bet viņus pievīla disciplīna un nopelnītais noraidījums, kuru ar tālmetienu precīzi izmantoja aizsargs Artūrs Brikmanis. Artūrs guva ne tikai savu debijas vārtus “Zemgale/LBTU” sastāvā, bet arī pirmos komandas vārtus jaunajā sezonā – 1:1.

Pakāpeniski jelgavnieki atjaunoja pārsvaru ripas kontrolē un jau iespieda aizsardzības zonā laukuma saimniekus. Trešdaļas vidū igauņi kļūdījās ripas izvešanā no zonas un to nekavējoties pretinieku vārtos ieraidīja Kevins Strādnieks – 2:1.

Trešdaļas izskaņā uzbrucējs Roberts Vitols eleganti apspēlēja divus pretinieku aizsargus un pārspēja arī Igaunijas valstsvienības vārtsargu. Pēc 19 sekundēm vārtu priekšā aktīvi un precīzi nospēlēja “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Ričards Bernhards, panākot jau trīs vārtu pārsvaru – 4:1.

Trešās trešdaļas sākumā “HC Panter” hokejisti vēlreiz sāka aktīvu spēli, bet jau piektajā minūtē Gustavs Millers to apturēja ar savu vārtu guvumu. Trešdaļas vidū vārtu priekšā Kristaps Roķis maina ripas lidojuma trajektoriju un tā ielido pretinieku vārtos. Piecas minūtes līdz spēles beigām Ričards Bernhards maina aizsarga Oskara Nila Brieža raidītas ripas lidojumu, tā trāpa “HC Panter” aizsargam kājā un ielido vārtu tīklā – 7:1.

“Zemgale/LBTU” gūst savu pirmo uzvaru jaunajā sezonā un sāk gatavoties pirmajai mājas spēlei, kura Jelgavas ledus hallē tiks aizvadīta 14. septembrī plkst. 17:00, uzņemot viesos Lietuvas vienību “Energija”.