casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş casibom casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş bahsegel casibom casibom giriş

“Zemgale Juniors” piekāpjas “Rīgas HS”

Svētdien, 15. septembrī Jelgavas hokeja komanda “Zemgale Juniors” savās mājās ar rezultātu 4:7 (0:2; 3:2; 1:3) piekāpās “Rīgas HS” vienībai, piedzīvojot otro zaudējumu jaunajā 1. līgas un “Junioru Attīstības hokeja līgas” (JAHL) apvienotajā turnīrā.

Jelgavnieki pirmajās trīs spēles minūtēs ļāva pretiniekiem gūt divus ātrus vārtu un tas atstāja ietekmi uz visu atlikušo spēli – 0:2.

“Zemgale Juniors” spēja uzvarēt otrajā trešdaļā pateicoties Helmuta Spriņģa diviem un Reinarda Jāņa Ķempeļa vieniem gūtiem vārtiem, kamēr “Rīgas HS” hokejisti atbildēja ar diviem precīziem ripas raidījumiem – 3:4.

Diemžēl trešās trešdaļas sākumā uzbrucējs Rūdolfs Muraško nopelnīja lielo disciplināro sodu (5+20) un “Zemgale Juniors” mazākumā ielaida divus vārtus un tad vēl vienus spēlējot vienādos sastāvos. Trešdaļas izskaņā jelgavnieku labā vārtus guva Toms Mots, bet ar to bija krietni par maz, lai atspēlētos – 4:7.

Zaudējuma rezultātā “Zemgale Juniors” turnīra tabulā no otrās pozīcijas nolīdēja uz ceturto.

22. septembrī jelgavnieki dosies izbraukumā uz Rīgu, kur aizvadīs spēli pret “Prizmas” hokejistiem.