casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş casibom casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş bahsegel casibom casibom giriş

“Zemgale/LBTU” pagarina uzvaru sēriju (FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” savās mājās izcīnīja trešo sezonas uzvaru “Optibet” Baltijas līgā ar rezultātu 8:1 (3:0; 2:1; 3:0 pārspēja jauniešu vienību “Rīgas HS”.

Jelgavnieku vārtus šoreiz tika uzticēts aizsargāt “Zemgale Juniors” pamatsastāva vārtsargam Patrikam Plūmiņam, kurš aizvietoja Akselu Ozolu. Kristera Brauna vietā šodien spēli aizvadīja uzbrucējs Rustams Begovs.

“Rīgas HS” hokejisti aktīvi pretojās jelgavnieku spiedienam, bet pirmās trešdaļa otrās puses sākumā pusotra minūtes laikā ielaida savos vārtos trīs ripas. Ar precīziem metieniem izcēlās Roberts Vītols, Rustams Begovs un Gustavs Millers – 3:0.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LBTU” aizsargi kļūdījās ripas izvadīšanā un viesu uzbrucējs Rodrigo Berķis nekavējoties laukuma saimniekus par to sodīja. Trešdaļas otrajā pusē uzbrucēji Kevins Strādnieks un Markuss Streikšs tomēr panāca divus vārtu guvumus, nezaudējot šajā spēles nogrieznī – 5:1.

Trešo trešdaļu veiksmīgi iesāka “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Pēteris Purmalis, kurš 8 sekundēs ievirzīja ripu vārtos. Septiņas minūtes vēlāk Rustams Begovs vairākumā guva septītos vārtus, bet līdz spēles beigām rezultātu vairoja Pēteris Purmalis un Antons Trastašenkovs.

25. septembrī “Zemgale/LBTU” aizvadīs kārtējo mājas spēli, tiekoties ar Viļņas vienību “7BET Hockey Punks” (Lietuva).