Otrdiena, 19. maijs
Lita, Sibilla, Teika
weather-icon
+12° C, vējš 0.89 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ko jūs domājat par vietējā cukura cenu celšanu?

Viktors, pensionārs: Tas ir muļķīgi. Fabrikas saņems miljonus un vēl paaugstinās cukura cenu!

Viktors, pensionārs:
Tas ir muļķīgi. Fabrikas saņems miljonus un vēl paaugstinās cukura cenu! Manuprāt, nākamajā sezonā cukurfabrika vairs neražos.
Lidija, biznesmene:
Mani tas neuztrauc, jo cukuru ikdienā gandrīz nelietoju.
Rita, vecmāmiņa:
Par to neesmu domājusi. Visticamāk, mani tas neskars, jo cukuru lietoju maz. Kāds veikalā būs, tādu arī pirksim!
Mārtiņš, students:
Prātīgi tas nav. Vēl jo vairāk, ja fabrikas cukuru vairs neražos. Ikdienā cenšos lietot vairāk medu, taču, piemēram, kūkas un kakao bez cukura pagatavot nevar.
Gunārs, mākslinieks:
Tas, protams, ir slikti, taču viss kļūst dārgāks. Es gan cukuru uzturā nelietoju jau apmēram septiņus gadus.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.