Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+2° C, vējš 2.87 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Izšķiļas pīlēns ar četrām pleznām

Britu salās pasaulē nācis pīlēns, kuram ir četras kājas. Viņš izšķīlies no olas kādā fermā Ņūforesterā, aptuveni 150 kilometru uz ziemeļiem no Londonas.

Britu salās pasaulē nācis pīlēns, kuram ir četras kājas. Viņš izšķīlies no olas kādā fermā Ņūforesterā, aptuveni 150 kilometru uz ziemeļiem no Londonas. Vēl divas papildu ekstremitātes putnēns ieguvis reti sastopamas gēnu mutācijas dēļ. Pēc aģentūras AP ziņām, pašlaik dīvainais pīlēns ir jau 10 dienu vecs. “Savvaļā šāds pīlēns nespētu izdzīvot,” žurnālistiem pavēstījis fermas pārvaldnieks Niks Džanavejs. Fermeris apgalvo, ka četrkājainis esot pilnīgi vesels.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.