Otrdiena, 19. maijs
Lita, Sibilla, Teika
weather-icon
+14° C, vējš 0.89 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

«Poliurs/Biolar» paliek septītajā vietā

Svētdien Igaunijas galvaspilsētā kļuva zināms «Schenker» līgas čempions, un šogad tā ir Tallinas komanda «Selver», kas finālspēlē ar 3:2 (25:20, 25:27, 25:23, 22:25, 15:13) pieveica «Lāsi-R».

Svētdien Igaunijas galvaspilsētā kļuva zināms “Schenker” līgas čempions, un šogad tā ir Tallinas komanda “Selver”, kas finālspēlē ar 3:2 (25:20, 25:27, 25:23, 22:25, 15:13) pieveica “Lāsi-R”. Pērnā gada kausa īpašnieki “Poliurs/Biolar” turnīru noslēdza septītajā vietā.
Arī mājas spēlē nespēdama atrast argumentus pret igauņu komandu “Falck”, Ozolnieku volejbolisti palika ārpus finālistu četrinieka un labākajā gadījumā varēja cerēt uz piekto vietu. Kamēr galvenie notikumi risinājās Tallinā, “mazais fināls” tika izspēlēts Kuldīgā, un pirmajā spēlē “Poliurs/Biolars” vienībai pretī stājās mājinieki. Savā labā noslēguši pirmos divus setus (25:23, 26:24), “oži” trešo atdeva kuldīdzniekiem (22:25), taču ceturtajā jau visai pārliecinoši tuvojās uzvarai, ko apliecināja arī rezultāts – 24:22. Sekoja setbumbas izspēle ar Andreja Jamrovska gremdi noslēgumā, un tiesnesis fiksēja, ka bumba piezemējusies ārpus laukuma. “Pat pretinieki pēc spēles atzina, ka nebija auts,” strīdīgo notikumu pirmdien jau nelabprāt atcerējās kluba prezidents Rolands Baranovskis, jo vairāk tāpēc, ka netaisnība pārlieku bija ietekmējusi spēlētājus, sekoja ar 25:27 zaudēts sets un arī piektajā vairs “oži” nespēja saņemties (9:15).
Svētdien mačā ar “Cargohunters/Kalev” varēja aizsniegties tikai līdz septītajai vietai, un to “Poliurs/Biolar” arī izdarīja (3:1, pa setiem 25:21, 25:22, 20:25, 25:22).
Kļūme tiesneša darbībā izrādījās izšķiroša arī “Lāses” un “Selver” finālmačā (no igauņu bloka atlēkusī bumba piezemējās ārpus laukuma, bet arbitrs parādīja – laukumā). Piektajā setā, kad emocijas sakāpinātas līdz pēdējam, tāds “joks” ir divkārt sāpīgāks, un, kamēr rīdzinieki atguvās, rezultāts jau bija 5:1 igauņu labā. Seta beigās 15:13, un kauss “Selver” komandai.
Tomēr kādā no “Schenker” līgas statistikas tabulām pirmajā vietā ierakstījies arī “Poliurs/Biolars” – par turnīra labāko spēlētāju (arī par labāko bloķētāju) atzīts Ozolnieku komandas spēlētājs Raimonds Vilmanis.
Turpinājumā – nacionālie čempionāti. “Poliurs/Biolars” pamatturnīra tabulā ieņem otro vietu, “Lāse-R” – pirmo. Abas komandas tagad gaidīs savus “play off” pretiniekus, kas noskaidrosies “SK Rīga” – “DU/Ezerzeme” un “Elvi/Kuldīga” – “Cēsu alus” dueļos. Finālmači risināsies aprīlī.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.