Trešdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
weather-icon
+12° C, vējš 0.89 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Skrējēji sāk sezonu

Nākamajā nedēļā vasaras sacensību sezonu sāk skrējēju klubs «Ozolnieki».

Nākamajā nedēļā vasaras sacensību sezonu sāk skrējēju klubs “Ozolnieki”. Trešdien, 4. aprīlī, notiks gadskārtējā seriāla “Ozolnieku apļi” pirmā sacensību kārta, bet sestdien, 7. aprīlī, sāksies garo distanču skrējienu seriāls “Ielūdz Ozolnieki”, kas pulcē dalībniekus no dažādām Latvijas malām.
Kā informē skrējēju kluba vadītājs Juris Bērziņš, “apļošana” notiks ierastajā ritmā – sākot no aprīļa, katru nedēļu trešdienās pulksten 18.30. Kopumā visas vasaras garumā sanāks 35 sacensību kārtas, no kurām kopvērtējuma ieskaitē vērtēs 18 – tās, kurās gūti labākie rezultāti. Distances garums – no 2,5 līdz 10 kilometriem, atkarībā no vecuma grupas.
Garo distanču skrējienu seriālam “Ielūdz Ozolnieki” paredzētas septiņas kārtas, no kurām ieskaitē vērtēs četras labākās. 7. aprīlī sacensību sākums pulksten 11.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.