No regulārajiem braucējiem uz Tērvetes Dabas parku saņemts jautājums, kad Jelgavā salabos avārijas bedres Tērvetes ielā posmā līdz pilsētas robežai.
No regulārajiem braucējiem uz Tērvetes Dabas parku saņemts jautājums, kad Jelgavā salabos avārijas bedres Tērvetes ielā posmā līdz pilsētas robežai. “Pilsētas centrā dangas “lāpītas” vairākkārt, bet Tērvetes iela aiz pagrieziena uz Baložu kapiem neizskatās šogad labota,” pauž lasītāji.
Aģentūras “Pilsētsaimniecība” direktors Andrejs Baļčūns stāsta, ka avārijas bedres Tērvetes ielā šopavasar jau esot salabotas, bet tālākos darbus iztraucējis pēdējās nedēļas “nelaiks”.
Tērvetes ielu aiz Baložu kapiem sakārtošot nākamnedēļ ar sīkšķembām. Šī metode minētajam posmam, kur nevienā pusē nav izvietotas apmales, esot vairāk piemērota, jo segums ilgāk “turēšoties”. Nākamnedēļ arī laika apstākļi ļaušot sīkšķembas izmantot bedru remontā.