Ceturtdiena, 21. maijs
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
weather-icon
+14° C, vējš 1.3 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Saviļņo Lielupi un skatītājus

Lielisks papildinājums Pilsētas svētku programmai sestdien bija kupli apmeklētās Latvijas un Baltijas čempionāta pirmā posma sacensības ūdensmotocikliem Jelgavā.

Lielisks papildinājums Pilsētas svētku programmai sestdien bija kupli apmeklētās Latvijas un Baltijas čempionāta pirmā posma sacensības ūdensmotocikliem Jelgavā. Neapšaubāmi, līdzjutējus priecēja mājinieka Inta Šteinberga pārliecinošā uzvara “Ski Stock” klasē.
Sacensības risinājās trijās klasēs – stāvmotociklu “Ski Superstock” un “Ski Stock”, kas trasē devās vienlaikus, un “sēdošajā” “Runabout Stock”. Katrā uzvarētāju noteica trīs braucienu summā. “Ski Stock” klasē bija pieteikti divi jelgavnieki – I.Šteinbergs un Jānis Uzars. Diemžēl Jānis iepriekš treniņā guva nopietnu rokas traumu un pēc ārsta ieteikuma no starta atteicās. “Esmu pārliecināts, ka viņš būtu varējis pacīnīties par kādu no godalgām,” saka Jelgavas posma galvenais rīkotājs Ūdensmotociklu sporta asociācijas valdes loceklis Arvīds Šteinbergs un atklāj, ka arī Ints pirms sacensībām tikko izķepurojies no slimības.
“Ski Super Stock” klasē cerības uz uzvaru citiem lika atmest igaunis Mareks Kadaks, galveno intrigu par sudrabu un bronzu atstājot soma Larija Montonena un sava tautieša Martena Kaldvē ziņā.
“Runabout” braucienus pārtrauca spēcīgais lietus, kas diemžēl aizbaidīja arī lielāko daļu skatītāju, tomēr vēl pirms pērkona dārdiem varēja paspēt iepazīt arī šīs klases īpatnības un dažs līdzjutējs pat bija gatavs pēc uzaicinājuma sportistiem piepalīdzēt, pieturot rūcošo moci startā. Pirmo vietu šajā klasē ieņēma igaunis Marts Mēru.
No 25 sacensību dalībniekiem lielākā daļa bija ziemeļu kaimiņi. “Mūsējie varbūt vairāk gatavojas Latvijas čempionāta posmiem, kuru pavisam būs astoņi,” spriež A.Šteinbergs. Baltijas sacīkste šogad sastāvēs no četriem posmiem, un pērnā gada 5. vietas ieguvējs Ints cer šogad pakāpties augstāk.
Sacensību organizāciju pirmajā posmā Jelgavā igauņi atzinuši par lielisku, pauduši gandarījumu par SIA “Uzars” dāvātajām balvām, trasi Lielupē un skatītāju lielo ieinteresētību.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.