Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+3° C, vējš 2.67 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Aicina kaimiņus sakopt apkārtni

Ganību ielas 51a un 51b mājas kaimiņi ar laikraksta starpniecību lūdz minēto ēku īpašniekus rūpīgāk kopt savu māju piegulošo teritoriju.

Ganību ielas 51a un 51b mājas kaimiņi ar laikraksta starpniecību lūdz minēto ēku īpašniekus rūpīgāk kopt savu māju piegulošo teritoriju. Lai gan tuvējo savrupnamu teritorijā starp Ganību ielu un sētām ir glīti pļauts zāliens un tīri grāvji, “Ziņas” pie 51. mājas lielas nekārtības nenovēroja – vien pāris mēnešu neaizvākta nopļauta zāle un grāvī dažas tukšās pudeles, ko tur sametuši nevīžīgi pilsētnieki. Jāpiebilst, ka Jelgavas Domes saistošie noteikumi paredz privātmājas saimniekam tīru un sakoptu uzturēt arī ēkai piegulošo pašvaldības zemi.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.