Paģirās un ar traumām. 16. jūlijā pulksten 21 Jelgavas pilsētas slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā mediķu aprūpē nonācis 1963. gadā dzimis vīrietis, kuram konstatēts apakšžokļa lūzums, deguna kaula lūzums un paģiru sindroms.
Paģirās un ar traumām
16. jūlijā pulksten 21 Jelgavas pilsētas slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā mediķu aprūpē nonācis 1963. gadā dzimis vīrietis, kuram konstatēts apakšžokļa lūzums, deguna kaula lūzums un paģiru sindroms. Savukārt pēc pulksten 23 šajā pašā nodaļā ievietots 1986. gadā dzimis vīrietis ar galvas smadzeņu satricinājumu, ķermeņa sasitumiem un deguna kaula lūzumu. Policija noskaidro traumu gūšanas apstākļus.
Nemaksā par preci
16. jūlija pievakarē Loka maģistrālē veikalā “K-Rauta” 1988. gadā dzimis vīrietis mēģināja nesamaksājot iznest divas ūdensmaisītāja pievadcaurules aptuveni 15 latu vērtībā. Savukārt kāda 1977.gadā dzimusi sieviete no lielveikala Katoļu ielā Jelgavā mēģināja nozagt pudeli alkoholiska dzēriena un sabojāja etiķetes svītru kodu.
Huligāni Ganību ielā
16. jūlijā ap pusnakti izsists Ganību ielas 62. nama kāpņu telpas logs, bet laikā no pulksten vieniem līdz 8 63. nama pagalmā automašīnai “Audi 80” nolauzti priekšējo durvju rokturi un nozagta magnetola.
Aizgāja un neatgriezās
Policija informē, ka 23. jūnijā no Jelgavas rajona Glūdas pagasta Nākotnes Rambām 1 izgāja 1989. gadā dzimusī Ingūna Iņķe, un kopš tā brīža viņas atrašanās vieta nav zināma. Ja kādam ir kāda informācija par šo personu, lūgums ziņot Jelgavas policijai.