18. maijā tiek atzīmēta Starptautiskā muzeju diena. Kaut arī šogad tā būs pirmdienā, Latvijas muzeju durvis apmeklētājiem tiks atvērtas. Arī Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā laipni aicināts ikviens interesents.
Muzejnieku profesionālo svētku priekšvakarā “Zemgales Ziņas” vēlējās uzzināt, kā ir strādāt tik neparastā darbavietā. Kaut arī profesiju klasifikatorā nav jēdziena “muzejnieks”, tā tiek dēvēti visi muzeju darbinieki. Lai viestu skaidrību gan šajā, gan citos jautājumos, iztaujājām Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeja direktores vietnieci darbā ar sabiedrību Mariju Kauperi.
Abonē digitālo saturu pirmajām 4 nedēļām par 0.99€*
Digitālā satura abonementiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur tiks atspoguļoti notikumi un procesi vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs, kā arī par 90% mazāk reklāmas.