Otrdiena, 17. marts
Ģertrūde, Gerda, Gerhards
weather-icon
+1° C, vējš 2.51 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kā pavadījāt pagājušo nedēļas nogali?

Marita, audzina meitu: Bijām pie Mārtiņa – vīra tēva. Apmeklējām arī Oskara Kalpaka piemiņas zīmi un aizdedzinājām svecītes.

Marita, audzina meitu:
Bijām pie Mārtiņa – vīra tēva. Apmeklējām arī Oskara Kalpaka piemiņas zīmi un aizdedzinājām svecītes.
Kristīne, skolniece:
Nedēļas nogali pavadīju slimnīcā, bet svētdienas vakarā televīzijā skatījos tiešraidi no 11. Novembra krastmalas.
Māra, pensionāre:
Apmeklēju Jelgavā rīkotos Lāčplēša dienas pasākumus. Biju pie O.Kalpaka pieminekļa. Lāpu gājienā nedevos, tur jāiet jaunākiem. Gribētu biežāk šādus pasākumus.
Arvalds Māris, pensionārs:
Atpūtos ar bērniem un mazbērniem. Lāčplēša dienas pasākumus neapmeklēju, jo nevar mūsdienu karavīrus salīdzināt ar tiem, kas toreiz cīnījās.
Dzintra, ārsta palīdze:
Biju Slampē uz pensionāru sarīkojumu, kur atzīmējām Mārtiņdienu. Savukārt Lāčplēša dienas pasākumus skatījos televīzijā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.