BK «Zemgale» trīspadsmitajā spēlē Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā Jelgavas Sporta hallē pārliecinoši ar rezultātu 101:54 uzvarēja BK «ASK/Juniors» basketbolistus.
BK “Zemgale” trīspadsmitajā spēlē Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā Jelgavas Sporta hallē pārliecinoši ar rezultātu 101:54 uzvarēja BK “ASK/Juniors” basketbolistus.
Rezultātu atklāja Jānis Bambis, pēc tam mājinieki ilgi neļāva pretiniekiem realizēt nevienu precīzu metienu, un tablo mača sestajā minūtē rādīja 17:0 mūsējo labā, savukārt pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 24:9. Turpmākajā spēlē zemgalieši savu pārsvaru arvien palielināja – pēc pirmā puslaika 50:17, bet pēc trešās ceturtdaļas – 78:40.
Komandā rezultatīvākais bija Kaspars Raiskums ar 13 punktiem un Edgars Krūmiņš (12), bet pa 11 sakrāja J.Bambis un Ainis Lagzdiņš. Savukārt pretinieku rindās visvairāk punktu guva Mārtiņš Tīss (11) un Jēkabs Rozītis (10).
“Pēc sāpīga zaudējuma lieliska uzvara. Spēle gāja kā no rokas. Pēc pēdējā mača puiši acīmredzot izdarījuši pareizos secinājumus, un visi cīnījās ar dubultu atdevi. Ar rezultātu esmu apmierināts, taču allaž iespējams spēlēt labāk,” par komandas sniegumu sacīja BK “Zemgale” treneris Varis Krūmiņš. Kopvērtējumā mūsējie joprojām atrodas otrajā pozīcijā ar desmit uzvarām un trim zaudējumiem.
Nākamā spēle zemgaliešiem šovakar izbraukumā Ventspilī, kur pretī stāsies turnīra tabulas līderi “Ventspils augstskola”, bet piektdien, 14. decembrī, pulksten 19 savējos atkal redzēsim Mātera ielas hallē, kur notiks spēle pret BK “Roja”.