Otrdiena, 19. maijs
Lita, Sibilla, Teika
weather-icon
+14° C, vējš 0.89 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Arestē cilvēku saistībā ar baumām par Putina nogalināšanas plānu

Teherāna, 2.jan., LETA–REUTERS. Teherānas varasiestādes arestējušas kādu telekomunikāciju uzņēmuma darbinieku, kurš pirms Krievijas prezidenta Vladimira Putina vizītes oktobrī izplatīja baumas, ka pret Krievijas līderi Irānā tiek plānots atentāts.

“Persona, kas vainojama baumu izplatīšanā par Putina slepkavību, ir noskaidrota,” atsaucoties uz informētu avotu, vēstī ziņu aģentūra “Fars”. “Šī persona ir telekomunikāciju uzņēmuma līgumstrādnieks, un viņš tika arestēts pagājušajā nedēļā.”Neskatoties uz Krievijas mediju izplatītajām ziņām, ka pret Putinu Teherānā tiek gatavots atentāts, Krievijas prezidents Irānas galvaspilsētā 16.oktobrī apmeklēja Kaspijas jūras reģiona valstu samitu.Arī Teherānas varasiestādes uzreiz pēc baumu parādīšanās tās noraidīja, nodēvējot tās par Irānas ienaidnieku psiholoģiskā uzbrukuma ieročiem, iespējams, ar šādu skaidrojumu domājot Rietumu centienus izjaukt Teherānas attiecību uzlabošanos ar Maskavu.Putina vizīte bija pirmā reize, kad kāds Krievijas vai padomju līderis apmeklē Teherānu kopš 1943.gada. Toreiz Irānas galvaspilsētā ciemojās padomju diktators Josifs Staļins.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.