Otrdiena, 19. maijs
Lita, Sibilla, Teika
weather-icon
+16° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Uzlabo mācību apstākļus

Divstāvu auditorijā. Lauku inženieru fakultātē līdz janvāra beigām plāno pabeigt ainavu arhitektiem un būvniekiem domāto divstāvu maketēšanas un zīmēšanas auditoriju.

Divstāvu auditorijā. Lauku inženieru fakultātē (LIF) līdz janvāra beigām plāno pabeigt ainavu arhitektiem un būvniekiem domāto divstāvu maketēšanas un zīmēšanas auditoriju. “Agrāk šajā telpā ar vairāk nekā astoņus metrus augstiem griestiem un jumta logiem bija melioratoru laboratorija. Pēc tam ilgāku laiku tā stāvēja tukša. Tagad tur izveidots starpstāvs, un katrā klasē būs ap četrdesmit vietu. Būvniecības darbi izmaksā 51 tūkstoti latu, no kuriem puse ir augstskolas un puse sponsoru ziedojums,” skaidro LIF dekāna vietnieks saimniecības jautājumos Bruno Ažīts. Ainavu arhitektūras un plānošanas studiju programmas vadītāja docente Silvija Rubene atzīst, ka klasi ļoti gaidījuši arī maģistranti, kuriem nebija savas telpas.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.