Otrdiena, 19. maijs
Lita, Sibilla, Teika
weather-icon
+19° C, vējš 3.65 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Rādīs klasi

Starp dejojošām zvaigznēm arī mūsējie.

Starp dejojošām zvaigznēm arī mūsējie
Šovā “Dejo ar zvaigzni 2”, kura translācija sāksies šosvētdien, skatītāji varēs redzēt arī pazīstamo motosportistu elejnieku Jāni Vinteru, savukārt deju skolotāja ādā iejutīsies jelgavnieks Māris Pūce.
19 gadu vecais profesionālais dejotājs M.Pūce moderno deju pasaulē palīdzēs ielūkoties dziedātājai Aishai, ar kuru jau sākti intensīvi mēģinājumi. Tikpat aizrautīgi šovam gatavojas arī J.Vinters, kura deju skolotāja būs M.Pūces partnere Zane Prokofjeva.
Veidos “zviedru” ģimeni
“Pirmajam raidījumam esam sagatavojuši vienreizēju deju, taču mēs būsim “zviedru ģimene” – uz Zanītes partnera vietu pretendēšu gan es, gan biatlonists Jēkabs Nākums, un pirmā raidījuma beigās viņa izvēlēsies, ar kuru turpināt dalību šovā,” “Ziņām” pastāstīja J.Vinters.
Sīkāk nākamajā svētdienā gaidāmo motosportists neatklāj – lai tas paliekot pārsteigums. Tiesa, dziedāt J.Vinteram patīkot labāk nekā dejot, bet motosportists pieļauj, ka tā varbūt esot tikai sākumā.
Jāatgādina, ka pagājušajā gadā elejnieks kopā ar dziedātāju Lieni Šomasi plūca laurus televīzijas šovā “Dziedi ar zvaigzni”.
Katru dienu – trīs stundas
“Man piedāvāja piedalīties šovā, un es labprāt piekritu. Ar Aishu mums mēģinājumi ir katru dienu pa trim stundām, tā ka gatavojamies cītīgi,” stāsta Māris.
Viņš dejot sāka Jelgavā septiņu gadu vecumā pie pērn mūžībā aizgājušās deju pedagoģes Aijas Rogas, bet pašreiz rit jau septītais gads, kopš viņa prasmes “Deju studijā 7” palīdz izkopt starptautiskās klases dejotāji un deju tiesneši
Agita un Valērijs Mironovi.
Jelgavas Valsts ģimnāzijas absolvents, kas apgūst programmu “Eiropas biznesa studijas” Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, dejo Latīņamerikas dejas, bet pirms tam rādījis savas iemaņas arī standarta dejās. “Studiju dēļ pašlaik vairs starptautiska mēroga sacensībās nepiedalos, bet pirms vairākiem gadiem Eiropas čempionātā iekļuvu ceturtdaļfinālā, savukārt pērn Latvijas reitingā Latīņamerikas deju grupā biju ceturtais,” savus sasniegumus atklāj M.Pūce.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.