Otrdiena, 9. decembris
Tabita, Sarmīte
weather-icon
+7° C, vējš 1.79 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Apsvērs iespēju nosūtīt vienības uz Kosovu

Latvija izskatīs iespēju NATO valstu miera uzturēšanas spēku sastāvā piedalīties Kosovas krīzes noregulēšanā, nosūtot uz šo reģionu kājnieku vadu un, iespējams, medicīnas un citus speciālistus.

Latvija izskatīs iespēju NATO valstu miera uzturēšanas spēku sastāvā piedalīties Kosovas krīzes noregulēšanā, nosūtot uz šo reģionu kājnieku vadu un, iespējams, medicīnas un citus speciālistus, – paziņojis aizsardzības ministrs Ģirts Valdis Kristovskis.
Latvija pašlaik analizējot lūgumus, ko NATO štābs ir izteicis alianses partnervalstīm – NATO lūdz uz Kosovu nosūtīt dažādus speciālistus un militārās vienības. Pirmie priekšlikumi par iespējamo vienību nosūtīšanu tikšot gatavoti jau uz nākamo valdības sēdi, savukārt vienības nosūtīt Latvija būtu gatava jau dažu mēnešu laikā. Savukārt Lietuva jau ir paziņojusi, ka ir gatava piedalīties NATO militārajā operācijā «Apvienotais sargs».

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.