Sestdiena, 16. maijs
Edvīns, Edijs
weather-icon
+20° C, vējš 0.89 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ballēsies pirms sējas

10. martā pulksten 21 Vilces tautas namā pagastļaudis aicināti pulcēties uz zemnieku balli, kurā spēlēs grupa «Klaidoņi».

10. martā pulksten 21 Vilces tautas namā pagastļaudis aicināti pulcēties uz zemnieku balli, kurā spēlēs grupa “Klaidoņi”. Kultūras dzīves vadītāja Gitija Šuķe teic, ka izdejoties aicināti visi pagasta iedzīvotāji, kas mīl ar rokām pieskarties savai piemājas zemītei. Priekšnesumu vilceniekiem sagatavojis Rundāles tautas nama bērnu cirks. Pašlaik Vilces pagastā cītīgi mēģina vietējie pašdarbnieki – bērnu teātris, amatierteātris, sieviešu vokālais ansamblis “Vakarvējš” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Medaga”, kas ticis pie jauniem tērpiem. G.Šuķe atklāj, ka tam iztērēts vairāk nekā 2000 latu un pirmo reizi plašākai publikai tie atrādīti, pagājušajā nedēļā piedaloties deju kolektīvu skatē, kur iegūts 2. labākais rezultāts pēc punktu skaita.
Pagasta priekšsēdētājs Jānis Verenieks apliecina, ka pagaidām Vilcē viss ir mierīgi – ceļi izšķūrēti un noslēgumam tuvojas projekts, kura laikā siltina skolu, atlikuši vien sīkie darbiņi.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.