Trešdiena, 20. maijs
Lita, Sibilla, Teika
weather-icon
+14° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Baltijā trešās, Latvijā...?

Aizvadītās nedēļas nogalē «LU/Jelgava» dāmu volejbola komanda piedalījās Latvijas un Igaunijas federāciju kausa izcīņas finālturnīrā un izcīnīja trešo vietu.

Aizvadītās nedēļas nogalē “LU/Jelgava” dāmu volejbola komanda piedalījās Latvijas un Igaunijas federāciju kausa izcīņas finālturnīrā un izcīnīja trešo vietu. Tagad visu uzmanību var veltīt Latvijas virslīgas čempionātam, kur arī tuvojas izšķirošās cīņas par medaļām. Sestdien pulksten 15 un svētdien pulksten 12 Jelgavas Sporta hallē mūsu volejbolistes vēl pamatturnīrā uzņems valsts kadetu izlasi.
Pagājušās nedēļas nogalē Rīgā tika noskaidrotas Baltijā labākās volejbolistes klubu konkurencē (par Baltiju gan var runāt tikai nosacīti, jo Lietuva šajā turnīrā, līdzīgi kā “Schenker” līgā vīriem, nebija pārstāvēta.) Un tāpat kā vīru turnīrā latvietes cīņā par kausu piekāpās Igaunijas klubam. Pusfinālā FK “Rīga” ar 3:0 pārspēja Tallinas Universitātes komandu, bet “LU/Jelgava”, kaut arī šoreiz bija iespējami labākajā sastāvā, tāpat trīs setos piedzīvoja zaudējumu pret nākamajām kausa ieguvējām no “Viimsi VK Milstrand”. Tomēr par uzvaru katrā setā risinājās sīva cīņa, un galarezultāts (19:25, 23:25, 19:25) īsti neatspoguļo visai līdzīgo spēku samēru.
Svētdienas finālos abās spēlēs uzvarētājas izdevās noskaidrot tikai piecos setos. Cīņā par pirmo vietu FK “Rīga” volejbolistes bija spiestas atzīt igauņu “Milstrand” pārākumu. Savukārt cīņā ar Tallinas vienību jelgavnieces, pārliecinoši zaudējot pirmo setu (12:25), nākamajos divos spēja saņemties un uzvarēt (25:23 un 25:21). Ceturtajā gan atkal pārākas bija Tallinas volejbolistes (18:25), bet, uzvarot izšķirošajā piektajā setā ar 15:11, “LU/Jelgava” izcīnīja trešo vietu turnīrā.
Tagad Jelgavas volejbolistes visu uzmanību var veltīt Latvijas virslīgas čempionātam, kur līdz pamatturnīra beigām vēl jāaizvada trīs spēles. Divas – ar valsts kadetu izlasi – norisināsies jau sestdien un svētdien Jelgavas Sporta hallē. Pēc otrdienas vakarā Murjāņos gūtās 3:1 uzvaras pār vietējās Sporta ģimnāzijas komandu gribas ticēt, ka “LU/Jelgava” spēs saglabāt otro vietu arī pamatturnīra noslēgumā, lai gan teorētiski murjānietes, ar ko jelgavniecēm ir pēdējā spēle, vēl var panākt mūsu vienību. Pirmo vietu nodrošinājušas FK “Rīga” volejbolistes. Augstāka vieta pamatturnīrā dod priekšrocības izslēgšanas spēlēs par medaļām, tāpēc vēlēsim mūsu meitenēm veiksmi jau šīs nedēļas nogalē.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.