Mārtiņš Trušelis, projektēšanas biroja «Graf x» datorgrafiķis, brīvdienās visbiežāk mēro ceļu no Rīgas uz Jelgavu, lai atpūstos mūsu pilsētā.
Mārtiņš Trušelis, projektēšanas biroja «Graf x» datorgrafiķis, brīvdienās visbiežāk mēro ceļu no Rīgas uz Jelgavu, lai atpūstos mūsu pilsētā.
Jelgavā dzīvo gan viņa radi, gan draudzene, tāpēc ko darīt šeit atrodas vienmēr. Tomēr lielākā Mārtiņa aizraušanās ir sekošana līdzi sporta notikumiem, īpaši hokejam, futbolam un basketbolam. Šogad pirmoreiz viņš devās uz ārzemēm – Austriju –, lai klātienē noskatītos latviešu hokejistu spēles. Uz Ķelni, kur notiks pasaules čempionāts hokejā gan nebraukšot, visticamāk, atkal uz spēlēm ārzemēs Mārtiņš dosies pēc diviem gadiem. Tad, iespējams, pasaules čempionāts risināsies Prāgā, kas, viņaprāt, esot tik vilinoši tuvu, ka turp nebraukt nemaz nevarot.
Ik pa laikam hokeja mīļotājs mēdz aiziet arī uz vietējām spēlēm Rīgā, tomēr tās ne tuvu neesot tik augstā līmenī, tāpēc bieži tās apmeklēt gan viņš nevēlas.
Mārtiņš labprāt iet arī uz futbola un basketbola mačiem. «Uz futbolu laikam drīz vairs negribēšu iet. Latvijas izlases treneris diemžēl nedara savu darbu, kā pienākas, un skatīties, kā viņi visu laiku zaudē, nav interesanti,» Mārtiņš sarūgtināts atzīst.
Viņš ne tikai seko līdzi sporta notikumiem, bet arī pats reizēm kopā ar draugiem uzspēlē basketbolu vai futbolu.
Agrāk Mārtiņš trenējies šķēpmešanā, tāpēc arī aktualitātēm šajā sporta veidā pievērš īpašu uzmanību. Uz jautājumu par autoritātēm sportistu vidū viņš atbild: «Visas lielās leģendas ir jāciena, īpaši par kādu sportistu nefanoju.»
Savukārt, ja kāds brīvāks brīdis gadās darba laikā, labprāt tiek uzspēlētas datorspēles.