Sestdiena, 16. maijs
Edvīns, Edijs
weather-icon
+14° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Aizdzen «busiņu», nolaupa dokumentus

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē reģistrēti 43 izsaukumi, tajā skaitā deviņas zādzības, četri tīšas mantas iznīcināšanas gadījumi, viens ugunsgrēks un septiņi ceļu satiksmes negadījumi, informē pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

13.oktobrī pulksten vienos Valgundes novadā, autoceļa Kalnciems – Sloka 5.kilometrā 1973.gadā dzimusi sieviete netika galā ar automašīnas «Peugeot» vadību, tā nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā cilvēki nav cietuši.12.oktobrī pulksten 19 Vilces pagastā, uz autoceļa Dobele – Bauska – Aizkraukle automašīna «Toyota Avensis» uzbrauca uz ceļa izskrējušai stirnai. Savukārt 11.oktobrī pulksten 19.30 Jaunsvirlaukas pagastā ar stirnu saskrējās «Mitsubishi». Negadījumos bojāti transporta līdzekļi.No slimnīcas saņemts ziņojums, ka Traumatoloģijas nodaļā ievests 1960.gadā dzimis vīrietis, kuram konstatēts galvas sasitums, smadzeņu satricinājums, nobrāzumi un alkohola reibums. Viņa gaitas skaidro policija.12.oktobrī pulksten 15.30 Jelgavā, Miera un Aizsargu ielu krustojumā 1962.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «Mazda», neizvēlējās drošu distanci un sadūrās ar priekšā braucošo «Seat Toledo». Bet 10.oktobrī pulksten 23.30 Jelgavā, Rīgas ielā pagaidām nezināms transporta līdzeklis izraisīja sadursmi ar «Mercedes Benz» un aizbrauca no negadījuma vietas.Laikā no 11.oktobra pulksten 21 līdz 12.oktobra pulksten 11 Kalnciemā, Bērzu ielā jaunbūvei uzlauzts logs un nozagtas dažādas mantas. Savukārt 11.oktobrī pulksten 16 Platones pagastā konstatēts, ka caur logu mājā iekļuvušas nezināmas personas un aiznesušas datora monitoru. Vainīgie tiek noskaidroti.11.oktobrī pulksten 18.54 Ozolniekos, Rīgas ielā dega pirts apdares dēļi. Iespējamais negadījuma iemesls – elektroiekārtu ekspluatācijas noteikumu pārkāpumi.11.oktobrī pulksten 13 Jelgavā, autostāvvietā Garozas ielā 1978.gadā dzimis «Volkswagen» vadītājs, sākot kustību atpakaļgaitā, uzbrauca 1933.gadā dzimušam vīrietim, kurš negadījumā guva dažādus sasitumus un nobrāzumus. Cietušajam sniegta medicīniskā palīdzība.11.oktobrī laikā no pulksten 11.45 līdz 12 Jelgavā, Rīgas ielā pie lielveikala «Iki» nozagts 2005.gada izlaiduma mikroautobuss «Renault Traffic» melnā krāsā. Par šo nodarījumu sākts kriminālprocess.9.oktobrī pulksten 22.40 Jelgavā, uz Lielupes tilta pagaidām nenoskaidrots vīrietis 1966.gadā dzimušai sievietei izrāva no rokām somu ar dokumentiem. Laupītājs tiek meklēts.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.