Plānots, ka Dobelē centralizētās apkures sezona sāksies 10. oktobrī un jau ceturto sezonu tarifi paliks iepriekšējā līmenī.
Plānots, ka Dobelē centralizētās apkures sezona sāksies 10. oktobrī un jau ceturto sezonu tarifi paliks iepriekšējā līmenī.
Dobeles Siltumtīklu uzņēmuma direktors Ģirts Ozoliņš skaidro, ka līdzšinējie 19,09 lati par megavatstundu ir pilnīgi pietiekami, lai uzņēmums varētu pastāvēt un attīstieties. Šovasar siltumtīklu darbības uzlabošanā ieguldīti 75 tūkstoši latu, kas ņemti gan no valsts investīciju programmas, gan no kredīta un uzņēmuma līdzekļiem, kas atlikuši, veiksmīgi izmantojot resursus un iekasējot maksu no patērētājiem. Uzstādīti vairāk nekā 25 jauni siltummezgli un rekonstruēti divi kilometri siltumtrases, kas turpmāk atkal dos iespēju taupīt līdzekļus. Ģ.Ozoliņš uzsver, ka sezonas laikā tarifi netiks mainīti, kaut arī dzirdamas runas, ka varētu mainīties dabasgāzes cena, kas ir galvenā siltumenerģijas iegūšanas izejviela.