Svētdiena, 26. aprīlis
Alīna, Sandris, Rūsiņš
weather-icon
+3° C, vējš 2.24 m/s, ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Labo rajona Padomes ēkas jumtu

Rajona Padomes ēkai sākts jumta remonts, projekts paredz, ka plakano jumtu nomainīs ar divslīpju.

Rajona Padomes ēkai sākts jumta remonts, projekts paredz, ka plakano jumtu nomainīs ar divslīpju.
Rajona Padomes izpilddirektore Mudīte Priede stāsta, ka jumts bija avārijas stāvoklī un lielākās lietavās ceturtā stāva kabinetos sūcies ūdens: «Tāpēc mums bija jāpieņem mēri un jārīkojas. Jumta remonts izmaksās 31 tūkstoti latu. Šim nolūkam ņēmām kredītu no Valsts kases, kas būs jāatmaksā sešu gadu laikā.»
Divslīpju jumts tiks likts ar mērķi, ka nākotnē varētu ierīkot arī ēkas piekto stāvu. M.Priede skaidro, ka pagaidām gan visiem administrācijas darbiniekiem kabinetu pietiekot, bet, ja perspektīvā veidosies reģionālā izpildvara un Jelgava būs reģiona centrs, lieki kabineti noderēs.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.