Otrdiena, 28. aprīlis
Gundega, Terēze
weather-icon
+0° C, vējš 1.79 m/s, Z-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Lasītāju atsauksmes www.zz.lv

«Ozolniekos par Domes priekšsēdētāju ievēl Pēteri Veļecki» 
Apsveicu: Lai veicas! Darba daudz! Īsts cirks Ozolniekos! To, ka Veļeckis būs Domes priekšsēdētājs, bija zināms pirms vēlēšanām. Kāpēc jātērē vēlētāju un valsts laiks un nauda, ja amati jau sadalīti un nodoti… Kāpēc tiek muļķoti godprātīgie vēlētāji?susurs: Super! Man gan prieks! Veļeckis arī bija pati labākā kandidatūra. Lai sokas!juzefa: Čangaļi rullē!

«Rāviņš Jelgavas Domi vadīs ceturto sasaukumu» (18. jūnijā)
Lasītāja: Ļoti žēl, ka Vilis Ļevčenoks nepaliek savā vietā, jo Jurijs Strods nav tik spēcīgs tautsaimniecības vadīšanā. ◆ 

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.