Latvijas hokejistu Artūra Irbes un Sanda Ozoliņa pārstāvētā Karolīnas «Hurricanes» izstājusies no cīņas par Nacionālās hokeja līgas galveno balvu – Stenlija kausu.
Latvijas hokejistu Artūra Irbes un Sanda Ozoliņa pārstāvētā Karolīnas «Hurricanes» izstājusies no cīņas par Nacionālās hokeja līgas (NHL) galveno balvu – Stenlija kausu. «Hurricanes» sestajā sērijas spēlē savā laukumā ar 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) zaudēja Ņūdžersijas «Devils», kas līdz ar to izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā svinēja uzvaru sērijā 4:2. A.Irbe Karolīnas komandas vārtos atvairīja 34 no 39 metieniem, bet S.Ozoliņš divreiz meta pa vārtiem un, asistējot vienīgo vārtu guvumā, nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.
Arī Sergeja Žoltoka pārstāvētajai Edmontonas «Oilers» sezona beigusies – sestdien savā laukumā kanādieši ar 1:3 zaudēja Dalasas «Stars», kas līdz ar to sērijā uzvarēja ar 4:2. S.Žoltoks spēlei tika pieteikts, taču laukumā netika laists.